Хочете бути в центрі уваги, бажаєте дивувати друзів та близьких або мрієте стати великим фокусником? Щоб радувати навколишніх та викликати на їхніх обличчях захоплення, потрібно вивчати прості фокуси для початківців. Існує велика різноманітність трюків, освоївши які ви зможете не раз справити належне враження на оточення.

З чого почати

Першим важливим інструментом фокусника мають стати карти. Виберіть колоду та приступайте до тренувань. Перед тим, як почати вивчати ту чи іншу методику, навчитеся всіляким маніпуляціям з картами: підрізання, перевороти, подвійні підйоми, брейки та фальшиві тасовки. Тільки володіючи всіма цими навичками, ви зможете елегантно та ефектно виконувати будь-який фокус.

Вимоги до карт для фокусів

Вибираючи карти для фокусів, слід звернути увагу на наступні моменти:

  1. Матеріал виготовлення. Найкращим варіантом будуть картонні колоди, але із пластиковим покриттям.
  2. Зображення картки. Яскраві картинки дозволять зробити фокус видовищним.
  3. Міцність карт. Карти для фокусів повинні бути зносостійкими.
  4. Ковзання. Ковзання карток має бути достатнім, щоб фокусник міг легко керуватися з ними, але в той же час, щоб вони не сипалися з рук.

Відповідним варіантом можуть стати карти для фокусів Bicycle та інші колоди, представлені в каталозі магазину GameMaster.

Карти для фокусів

Прості карткові фокуси для початківців

Давайте розглянемо 3 прості карткові фокуси для початківців, які точно викликають пожвавлення та інтерес глядачів:

  1. Чарівний листок.
  2. Перевернута карта.
  3. Я знаю, яка ваша картка.

Прості карткові фокуси

Чарівний лист

Для виконання трюку “Чарівний лист”, вам знадобиться:

  • зручний стіл;
  • листок;
  • ручка;
  • колода карт.

Що бачать глядачі: Фокус полягає в тому, що ви перемішуєте карти будь-яким зручним для вас способом. Після цього на аркуші паперу пишіть 2 картки. Наприклад, 7 бубон і 10 черв'яків. Назва карт глядачам поки що не демонструєте. Листок вставляєте в середину колоди та прогортаєте карти до цього листа. Після того, як дійшли до середини колоди (до аркуша), аркуш перевертається і глядачі бачать, що написано. Після цього він повертається у колоду, а карти розкладаються по столу стрічкою. Потім відкриваєте по одній карті з одного та іншого боку листа. Це і є карти, які написані на аркуші.

Як все відбувається насправді: Під час перемішування колоди, ви повинні побачити верхню та нижню карти. Їх треба написати на папері. Карти, які ви будете перегортати до середини будуть у вас в руці, коли ви перевернете лист, щоб глядачі побачили напис, покладіть його на верх колоди. Таким чином ви вже знаєте верхню карту. Решту колоди (яку ви не перекладали ще), ви кладете на верх листа і він виявляється затиснутим двома відомими вам картами. Для створення ефекту розтягуємо колоду стрічкою і тоді потрібні нам карти виявляться поруч із листом, їх залишається лише витягнути та продемонструвати глядачам.

Перегорнута карта

Перегорнута карта належать до категорії “Легкі фокуси для початківців” і не потребує тривалої підготовки. Для виконання трюку необхідний стіл та якісні карти для фокусів.

Що бачать глядачі: Фокусник дає можливість глядачеві вибрати з колоди будь-яку картку та запам'ятати її. Після цього картка повертається у колоду. Фокусник починає не поспішаючи перебирати карти одна за одною і коли доходить до потрібної картки, та виявляється перевернутою.

Як все відбувається насправді: Перед тим, як глядач зробить свій вибір, потрібно нижню штуку з пачки непомітно перевернути. Потім дати людині покласти карту в колоду і ще раз її перевернути. Після цього можна почати перегортати карти, а потрібна картка виявиться перевернутою.

Я знаю, яка ваша карта

Фокуси для початківців прості й не вимагають особливих умінь. Одним з легких та ефектних трюків вважається і фокус "Я знаю, яка ваша карта".

Що бачать глядачі: Два глядачі із присутніх вибирають із колоди 2 карти та запам'ятовує їх. Фокусник прибирає картки всередину колоди та пропонує глядачеві самостійно перемішати карти або визначити скільки разів потрібно перемішати колоду фокуснику. Після перемішування колоди, фокусник бере її в руку, розкладає віялом на столі (зображенням догори) і каже: "Я знаю, яка ваша карта". Далі він ефектно дістає потрібні картки та демонструє глядачам.

Як все відбувається насправді: Перед початком фокусу потрібно розділити колоду на чорні та світлі масті. Глядачі не повинні бачити ні процес поділу, ні те, що картки розкладені по двох кольорах. Вгору кладемо темну частину, на низу залишаємо світлу частину. Робимо карти віялом, щоб перший глядач міг вибрати будь-яку карту. При цьому віяло відкриваємо не повністю, а лише до половини, щоб людина вибрала карту саме з темних мастей. Другому глядачеві теж відкриваємо віяло, щоб він міг вибрати карту, але для вибору даємо вже нижню частину колоди, де є світлі карти. Після вибору карток їх потрібно вкласти в колоду. Потрібно, щоб світла карта потрапила у темну половину, а темна – у світлу. Після цього фокусник показує глядачам, що жодного секрету немає. Для цього він може трохи вигинати карти, тримаючи їх так, щоб краї, що відкриваються, знаходилися тільки в його полі зору. У цей момент він має побачити вибрані глядачами карти. Після цих простих маніпуляцій фокусник тасує колоду будь-яку кількість разів, а потім розкладає її віялом на столі. Йому залишається лише дістати потрібні карти та подякувати глядачам за захоплені оплески.

Фокуси для початківців

Якщо цих фокусів вам мало, то ви завжди можете вдосконалювати свої навички та вивчати складніші трюки.